Czekaj…

Doświadczenie zawodowe

Od początku swojej kariery zawodowej pracuję jako psycholog z osobami dorosłymi i starszymi, osobami przewlekle somatycznie chorymi, niepełnosprawnymi, cierpiącymi na demencje. Współpracuję z domami pomocy społecznej, z Łódzkim Oddziałem Polskiego Towarzystwa Gerontologicznego, z pracownikami Zakładu Andragogiki i Gerontologii Społecznej Uniwersytetu Łódzkiego oraz z Uniwersytetami Trzeciego Wieku.

Z czasem bycie tylko psychologiem przestało mi wystarczać. Ukończyłam Szkołę Trenerów I stopnia. Zajmuję się prowadzeniem treningów, szkoleń i warsztatów z zakresu umiejętności miękkich m.in. komunikacji, asertywności, motywacji, radzenia sobie ze stresem, z wypaleniem, technik relaksacyjnych, itp. Prowadzę również szkolenia dla pracowników ośrodków pomocy społecznej z zakresu profesjonalnej opieki nad osobami niepełnosprawnymi oraz chorymi somatycznie i psychicznie.

Moim marzeniem od momentu ukończenia studiów było zajmowanie się psychoterapią. Wiedziałam jednak, że potrzebuję czasu, by dojrzeć do tego zawodu. Dziś jestem certyfikowanym psychoterapeutą w kierunku krótkoterminowym skoncentrowanym na rozwiązaniu. Pracuję z osobami dorosłymi w Poradni Zdrowia Psychicznego oraz w swoim gabinecie.

Uważam, że niesienie pomocy innym wymaga szukania wsparcia dla siebie, stąd korzystam z superwizji indywidualnej i grupowej.

Prywatnie kocham przyrodę, zabawę z moimi zwierzakami i czytanie książek. Uwielbiam też pisać, kiedyś wiersze, teraz opowiadania i powieści.

Kwalifikacje

W życiu zawodowym kieruję się zasadą: by skutecznie pomagać trzeba systematyczne pracować nad swoim rozwojem. Ukończyłam wiele szkoleń. Studium Profesjonalnej Psychoterapii,

więcej…

Referencje

W swojeje działalności pochwalić się mogę współpracą z wieloma firmami, od których otrzymałam referencje. Firma Szkoleniowa Praxe, Konstantynów Łódzki,

 więcej

O mnie

Jestem psychoterapeutą i psychologiem. Lubię pracować z ludźmi, lubię rozmawiać i słuchać. Lubię pomagać w szukaniu najlepszego z możliwych rozwiązań i tworzyć drogę do niego

 więcej